Visos Įmonės

Sąlygos ir taisyklės

Naudodamiesi visosimones.lt svetaine, Jūs patvirtinate, kad esate susipažinęs su šiomis taisyklėmis, sutinkate su jomis ir įsipareigojate jų laikytis.

Visosimones.lt pateikia informaciją apie įmones, įstaigas ir organizacijas. Įmonių atstovai turi galimybę atnaujinti informaciją apie jų atstovaujamą įmonę prisiregistravę visosimones.lt svetainėje. Už pateiktos informacijos teisingumą atsako asmenys, pateikiantys informaciją visosimones.lt svetainėje. Visosimones.lt neatsako už informacijos teisingumą.

Jei visosimones.lt skelbia trečiųjų šalių teikiamą informaciją, tokiais atvejais yra nurodomas šaltinis. Visosimones.lt neatsako už skelbiamos informacijos teisingumą, jeigu ją klaidingai paskelbė trečioji šalis. Pasitikslinti informaciją apie įmones galite Juridinių asmenų registre www.kada.lt, sodra.lt ir kituose oficialiuose šaltiniuose.

Be raštiško visosimones.lt sutikimo draudžiama kopijuoti ar kitaip platinti visosimones.lt svetainėje pateiktą informaciją.

Visosimones.lt svetainės vartotojai turi galimybę pateikti nuomonę apie įmones, įstaigas ar organizacijas. Griežtai draudžiama skelbti melagingą, įžeidžiančią ar reklaminę informaciją. Sužinojus apie tokios informacijos paskelbimą, ji trinama be perspėjimo. Už pateiktos nuomonės turinį atsako vartotojas, paskelbęs nuomonę.

Siekiant skaidrumo, komentarų autorių IP adresai pateikiami viešai.

Visosimones.lt pasilieka teisę bet kuriuo metu, be atskiro perspėjimo panaikinti vartotojų įvestą informaciją.

Visosimones.lt turi teisę bet kuriuo metu vienašališkai pakeisti ir (ar) papildyti šias Taisykles. Taisyklių pakeitimai ir (ar) papildymai įsigalioja po jų paskelbimo Svetainėje. Jeigu Lankytojas po Taisyklių pakeitimų ir (ar) papildymo paskelbimo ir toliau naudojasi Svetaine, laikoma, kad jis vienareikšmiškai sutinka su visais Taisyklių pakeitimais ir (ar) papildymais. Jeigu Lankytojas nesutinka su pakeistomis ir (ar) papildytomis Taisyklėmis, jis praranda teisę naudotis Svetaine.

Dėl duomenų patikslinimo, panaikinimo ir kitų klausimų kreipkitės el. paštu. info@visosimones.lt